Mevlid Kandili Sözleri
Mevlid Kandili Sözleri

*Gül sevdanın tacıdır her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammed i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Mevlid kandiliniz mübarek,dualarınız kabul olsun...

*Allah'a kulsun, zulmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatlı dostun, kandilin mübarek olsun.

*Bu mübarek günlerimizde mümin kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandilin mübarek olsun.

*Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

*Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala seyyidina Muhammed. Kandiliniz mübarek olsun.

*Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

*İslamın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed (sav) komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

*Ve şüphesiz en son varış Rabbinedir.Mevlid kandilimiz mübarek olsun.

*Rabbim bizi özünden iman edip, gözünden düşmeyen kullarından etsin. Hayırlı kandiller...

*Canım kurban olsun senin yoluna, adı güzel kendi güzel Muhammed. Şefaat eyle bu kenter kuluna, adı güzel kendi güzel Muhammed... Hayırlı kandiller.

*Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar.Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinize olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

*Gel ey Muhammed (sav) bahardır, dualar ardında saklı aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlitten iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde dualarınızın kabul olması dileğiyle. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

* "Bana benzemekten en çok uzak olanınız; cimri, ağzı bozuk ve çirkin söz söyleyen kimsedir. " Hz. Muhammed (sav)  Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Sevmek, sevilene yapılan en güzel duadır. Yağmur toprağın, güneş gecenin duasıdır. Ey yüreği güzel dost,dualarımın en güzeli sanadır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Sen ki suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Allah' ım. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Güzeller güzelinin doğum günü kutlu olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

*Ezan tüm insanlığa okunur üstüne alınan secdeye gider. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Mevlid kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun! Hayırlı Kandiller.

*Kalplerimize ferah ver bu kandil gününde Rabbim. Kandiliniz hayırlar getirsin.

*Allahım sen bizi Peygamberimizin yüzü suyu hürmetine bağışla. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Yarabbi bu mübarek Mevlid kandilinde Müslüman alemindeki ateşleri söndür. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*İlahi esintilerin kalpleri okşadığı bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandilinizi Kutlarım.

*Allahtan sevgi sağlık ve mutluluk diler bu mübarek gecede dualarınız kabul kandiliniz kutlu olsun.

*Cennete ilk çağrılacak olanlar varlıkta da darlıkta da Allaha en çok hamd edenlerdir. (Hadisi Şerif) Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

*Her tomurcuk yeni bir gülün her gül yeni bir baharın her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

*Gün vardır bin yıldan uzun gelir bize bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim. Mevlit Kandiliniz Mübarek olsun.

*Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin tüm müslüman alemine hayırlar getirmesi dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun.

*Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

 

 

 


Bakmak İsteyeceğiniz Konular
Bakmak İsteyeceğiniz Düşünür Sözleri
Yorumlar
Yorum yaz