Mevlid Kandili Sözleri
Mevlid Kandili Sözleri

*Gül sevdanın tacıdır her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammed i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Mevlid kandiliniz mübarek,dualarınız kabul olsun...

*Allah'a kulsun, zulmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatlı dostun, kandilin mübarek olsun.

*Bu mübarek günlerimizde mümin kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandilin mübarek olsun.

*Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

*Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala seyyidina Muhammed. Kandiliniz mübarek olsun.

*Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

*İslamın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed (sav) komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

*Ve şüphesiz en son varış Rabbinedir.Mevlid kandilimiz mübarek olsun.

*Rabbim bizi özünden iman edip, gözünden düşmeyen kullarından etsin. Hayırlı kandiller...

*Canım kurban olsun senin yoluna, adı güzel kendi güzel Muhammed. Şefaat eyle bu kenter kuluna, adı güzel kendi güzel Muhammed... Hayırlı kandiller.

*Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar.Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinize olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

*Gel ey Muhammed (sav) bahardır, dualar ardında saklı aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlitten iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde dualarınızın kabul olması dileğiyle. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

* "Bana benzemekten en çok uzak olanınız; cimri, ağzı bozuk ve çirkin söz söyleyen kimsedir. " Hz. Muhammed (sav)  Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Sevmek, sevilene yapılan en güzel duadır. Yağmur toprağın, güneş gecenin duasıdır. Ey yüreği güzel dost,dualarımın en güzeli sanadır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Sen ki suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Allah' ım. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Güzeller güzelinin doğum günü kutlu olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

*Ezan tüm insanlığa okunur üstüne alınan secdeye gider. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Mevlid kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun! Hayırlı Kandiller.

*Kalplerimize ferah ver bu kandil gününde Rabbim. Kandiliniz hayırlar getirsin.

*Allahım sen bizi Peygamberimizin yüzü suyu hürmetine bağışla. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*Yarabbi bu mübarek Mevlid kandilinde Müslüman alemindeki ateşleri söndür. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

*İlahi esintilerin kalpleri okşadığı bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandilinizi Kutlarım.

*Allahtan sevgi sağlık ve mutluluk diler bu mübarek gecede dualarınız kabul kandiliniz kutlu olsun.

*Cennete ilk çağrılacak olanlar varlıkta da darlıkta da Allaha en çok hamd edenlerdir. (Hadisi Şerif) Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

*Her tomurcuk yeni bir gülün her gül yeni bir baharın her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

*Gün vardır bin yıldan uzun gelir bize bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim. Mevlit Kandiliniz Mübarek olsun.

*Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin tüm müslüman alemine hayırlar getirmesi dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun.

*Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

 

 

 


Bakmak İsteyeceğiniz Düşünür Sözleri
Yorumlar
Yorum yaz